نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بازدید امروز : 346
بازدید دیروز : 2472
تعداد نظرات : 3436
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1798
کل بازدیدها : 922300
خروجی فید امروز : 12
ورودی گوگل امروز : 2
افراد آنلاین :4 نفر

 بشاری گمنام درویزنه

 

آبشاری گمنام درویزنه: درییلاقات ویزنه بهشت تالش وتالشان در محلی بنام لوشکی یالیشکی آبشاری وجوددارد که درزیبایی بی نظیر است این آبشاردرمنطقه جنگلی ییلاقی قراردارد وارتفاع این آبشار گمنام حدود۲۰متراست که با توجه به ریزش آب ازارتفاع درپای آن چاله ای بوجودآمده که درپیکرشناسی زمین به دیگ غول مشهوراست ایجادشده است ،که تند آب این آبشار زیبا باعث بوجودآمدن این دیگ شده است ،منتهی بدلیل ناآشنائی این آبشارزیبا گمنام مانده است حجم آب این آبشاردرفصول مختلف سال متفاوت است ولی درتمام فصول آب دارد،این آبشاربا زیبایی خاصی آغوشش را برای پذیرائی بازدیدکنندگان وتوریستهابازکرده است.
مسیرآبشارتپه های جنگلی وبسیار زیباودیدنی وجاذب است که در طول مسیر درختان سرسبز وسایرگیاهان خودروی وحشی و چشمه های زیبا با آبی خنک ونوشیدنی گورا دیده میشود.
منتهی گمنامی محل وبی توجه ای مسئولین کشوری وحتی منطقه به ویزنه ونبودن راه عمومی ماشین رو برای اهالی ییلاقات ویزنه این محل واین آبشارگمنام وناآشنامانده،وهمانطورکه مشخص است تاآخرهم همانطور خواهد ماند وگمنامی اکثردیدنی هاوزیبایی های ویزنه وییلاقات کاملا مشخص است،واگرراهی عمومی وماشین رو برای ییلاقات ویزنه بود،مردم ازاکثردیدنی ها وجاهای جالب وجاذب وبکرییلاقات دیدار میکردند،جادارد مسئولین گردشگری استان درمورد جاذبه های گردشگری اشاره ای به این آبشار زیبا ومکان گمنام وبکر بنمایند.

گردآورنده :  محمدهزاری ویزنه ازآستارا

بازدید:1,009بار , ارسال شده در : ۱۵ام تیر, ۱۳۹۴; ساعت : ۶:۰۰ ق.ظ
تعداد نظرات : ۰
آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد
جستجو
مدیریت
سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
www.kargan.ir
نیز در دسترس می باشد.
مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

شبکه های اجتماعی کرکان
تبلیغات
HTML
محبوب ترین مطالب
آرشیو ماهانه

برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید