نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
WELCOME
« بلند آسمان جایگاه من است »

 

«سایت کرکان بندرانزلی» نخستین سایت در روستای کرکان است که در۱۵ فروردین ‌ماه سال ۱۳۸۹ بطور رسمی راه‌‌اندازی شد.

 اهداف 

سایت کرکان مجموعه‌ی کاملی است از آنچه که شما می خواهید ؛ کرکان  یک سایت مرجع است وهدفش  معرفی روستای کرکان و ارایه خدمات به شما عزیزان می باشد.
سایت کرکان  با هدف ارائه خدمات پیشرفته به شما عزیزان آغاز بکار نموده و با  توسعه مداوم امکانات سایت و به روز رسانی سریع و روز به روز آن و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها موجب شده است تا هزاران کرکانی  و غیر کرکانی در هر جای دنیا  به استفاده از خدمات سایت روی آورند.ما دانایی را عامل مهم توانایی ملی می‌دانیم و رسانه را یکی از ابزارهای مهم گسترش آن قلمداد می‌کنیم.

راهنمای ورود به سایت کرکان
برای ملاحظه صفحه اصلی «سایت کرکان » می‌توانید با مراجعه به اینترنت به آدرس www.karkan.ir و یا با نام www.kargan.ir مراجعه نمائید.

صفحه اصلی
در سمت راست صفحه اصلی، عناوین زیر مشخص شده است :
گالری روستا – گالری استان و شهرستانها -گالری عکس- گالری بیوگرافی – گالری آموزشی – گالری عمومی – گالری پزشکی و سلامت – گالری آرایش و زیبایی

که با کلیک روی هر یک از موارد بالا میتواند مطالب هر قسمت را مشاهده کنید لازم بذکر است برای سهولت شما خوانندگان محترم برای هر قسمت زیر مجموعه ی نیز قرار داده ایم .

مطالب ویژه
در قسمت  بالای سایت نیز مطالب  ویژه ای  را قرار دارده ایم  که با کلیک بر روی هر قسمت میتوانیم مطالب آن قسمت را مشاهده نمائید.

جستجو
در «جستجو» می‌توانید با تایپ کلمه مورد نظر  به مطلب مورد نظر دسترسی پیدا کنید .

ارتباط با ما – ایمیل ما 
می‌توانید نظر و دیدگاه خود را از طریق ایمیل به آدرس   karkan.ir@gmail.com  ارسال و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت دارید.

 

نظرشما
با کلیک روی  مطالب و مشاهده صفحه «مطلب » می‌توانید در ستون «نظر شما» که در انتهای صفحه آمده است نظر خود را درباره موضوع  مورد نظر تایپ و ارسال نمائید در  در اسرع وقت پاسخ لازم ارایه میگردد. 

آدرس ما
 آدرس ما  :استان گیلان -بندرانزلی-جاده آبکنار-روستای”کرکان“بندرانزلی

 

تبلیغات: بازدید کننده عزیز کلیه مسئولیت آگهی ها در سایت کرکان با آگهی دهنده می باشد.
در ضمن شایان توجه می باشد که سایت کرکان هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای آگهی های درج شده ندارد و بنابراین قبل از انجام هر گونه معامله و یا اقدام مالی و موارد مشابه در کسب اطمینان اعتماد از صحت و سقم آگهی دهنده دقت لازم را مبذول بفرمائید.

 

روابط عمومی
روابط عمومی سایت کرکان در ساعات اداری  آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت ایمیل بوده و  به طور شبانه روز آماده دریافت نظرات و دیدگاه های شما می باشد.

متأسفم، نظرات این نوشته بسته است.

جستجو
مدیریت
سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
www.kargan.ir
نیز در دسترس می باشد.
مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

تبلیغات
HTML
محبوب ترین مطالب
بازدید از سایت