نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بازدید امروز : 1136
بازدید دیروز : 2472
تعداد نظرات : 3436
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1798
کل بازدیدها : 923090
خروجی فید امروز : 17
ورودی گوگل امروز : 7
افراد آنلاین :15 نفر

رجبعلی امیری فلاح ، استاد آوازهای ایرانی در سال هزار و دویست و هفتاد و نه ، در روستای سنگاچین بندر انزلی به دونیا آمد . اشعار شرفشاه را به لحن خوشی می خواند . در جوانی به شغل ماهیگیری روی آورد و در ساعات فراغت ، برای دوستانش ترانه های هی یار هی یار را، جان لله ، جار و جارو ، کراشیم باباب و بیجار کتامی را می خواند.

وی توسط “افشار طوس” وارد محافل و جشن های شهرستان شاهی سابق و آمل شد و در همین دوران با “محمد بلبل خان” خواننده دوره مظفرالدین شاه و “طاطایی” نوازنده ویلن آشنا شد .

در سال هزار و سیصد و هجده توسط استاد صبا به جشن ازدواج  ” فوزیه ” دعوت می شود و در همین جشن با “قمر ” آشنا می شود و خواننده ترانه های گیلکی در رادیو شده اما به توصیه “حنانه”کار آواز را دنبال می کند ، وی موسیقی را نزد ابراهیم منصوری ، علی اکبر شهنازی ، عبدالحسن شهنازی ، برومند ، هرمزی ، مهرتاش ، بهاری ، سلیمان امیر قاسمی آموخت و در کلاسهای مهرتاش و برومند به تدریس مشغول شد .

آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد

 • حسین سجادی از معاف گفته: ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۷

  با سلام خدمت مدیریت سایت کرکان.اگر امکان دارد درباره موسیقی بیشتر بنویسید

 • جستجو
  مدیریت
  سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
  www.kargan.ir
  نیز در دسترس می باشد.
  مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

  روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

  شبکه های اجتماعی کرکان
  تبلیغات
  HTML
  محبوب ترین مطالب
  آرشیو ماهانه

  برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید