نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
WELCOME

آقای رحیم احمدجوی کپورچالیرضا رفت .حمید هم رفت ، ازدواج کرد و همان شمال ماندگار شدو هوشنگ هم مجبور شد خانه را تحویل بدهد و لوازمی را که داشت بیاورد چاپخانه و همانجا بماند ، هرچند پس از مدتی او هم ازدواج کرد و مدتی بود تا رفت تهران ودر یک چاپخانه بزرگ مشغول کار شد و اوضاعش بهتر شد . من اما با کمال پرروئی هنوز در تعاونی مصرف بودم و هیئت مدیره جدید یک شخصی را که یک وانت مزدا ۱۶۰۰ داشت به عنوان صندوقدار آورد که همه کاری را انجام بدهد .خرید ،جابه جا کردن بار و زیراب زدن من و شد رستم دستان تعاونی و من هم آمدم بیرون.یکی از همسایه ها که فهمید بیکار شده ام در یک کارگاه تولید ظروف پلاستیکی برایم کار جور کرد. سه روز بیشتر نتوانستم بمانم ، چون بایستی گونی ۵۰ کیلویی مواد را کشان کشان از نردبان کوتاهی بالا ببرم و در دهانه قیف دستگاه خالی کنم . کار من نبود و مجبور شدم بیایم بیرون.
حاج کریم که دید اینجوری شده گفت بیا چاپخانه مشغول شو و رفتم و همه کاری کردم ، روی ماشین های چاپ ، حروفچینی و صحافی و روزگار خوش و ناخوشی با هم بود.هنوز آژیرهای قرمز و سفید و بمباران هواپیماها بر روی شهرهای و مردم بی دفاع و هنوز زدن با موشک شروع نشده بود و من دنبال کار هم بودم. چون این کار فایده ای نداشت ، چون نه بیمه بودم نه آینده روشنی داشت.سرم به خواندن رمان های مختلف و رفتن به سینما گرم بود و گاهی پیش دوست دوره سربازی ام که بچه تهران بود به نام علی که هنوز باهم در ارتباط بودیم.
مهر سال ۶۳ وارد اولین شغل رسمی ام شدم و دوره دیگری از زندگیم شروع شد و کم کم رضا و هوشنگ و حمید داشتند می شدند قسمتی از خاطره های گذشته و………….

.

ارسالی : آقای رحیم احمدجوی کپورچالی
ایمیل نویسنده : rak40ea@yahoo.com
منبع: سایت کرکان بندرانزلی (www.karkan.ir)

بازدید:1,721بار , ارسال شده در : 8ام بهمن, 1393; ساعت : 6:00 ق.ظ
تعداد نظرات : ۰
آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی یا گیلکی تایپ کنید.
  • نظرات در ارتباط با همین مطلب باشد در غیر اینصورت از « فرم تماس با مدیریت » استفاده کنید.
  • «مدیر سایت» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور یم.
  • نظرات پس از تأیید مدیریت سایت منتشر می‌شود.جستجو
مدیریت
سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
www.kargan.ir
نیز در دسترس می باشد.
مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

تبلیغات
HTML
محبوب ترین مطالب
بازدید از سایت