نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بازدید امروز : 1062
بازدید دیروز : 2472
تعداد نظرات : 3436
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1798
کل بازدیدها : 923016
خروجی فید امروز : 17
ورودی گوگل امروز : 7
افراد آنلاین :4 نفر

 

دانشگاه آزاد اسلامي واحد آستارا به همت اهالي فرهنگ پرور اين شهرستان در سال تحصيلي 67-1366  با برقراري دو  رشته فرهنگ و معارف اسلامي با  گرايش فقه و مباني حقوق اسلامي در سطح كارشناسي و رشته كشاورزي با گرايش امور زراعي در سطح كارداني با 258 دانشجو شروع به كار نمود و هم اكنون تعداد رشته هاي تحصيلي به 36 رشته و آماري دانشجوي آن به 3000 نفر مي باشد و هم اكنون تعداد 12000 نفردانش آموخته براي خدمت به جامه تقديم كرده است و همان طوري كه ذكر شد به تدريج امكانات آموزشي و فضاي لازم و نيروي انساني آن فزوني يافت . به طوري كه با توجه به شرايط و ضرورت هاي منطقه و استقبال چشمگير مردم در مقاطع تحصيلي ، رشته ها ، تعداد دانشجويان ، تعداد اعضاي هيات علمي و كاركنان و فضاي مورد نياز آموزشي ، آزمايشگاه ها افزايش زيادي چه از لحاظ كيفي و چه از لحاظ كمي پيدا كرد . با حمايت ها و پشتبباني هاي بي شائبه رياست عاليه دانشگاه آزاد اسلامي جناب آقاي دكتر جاسبي و تلاش پيگير و مجدانه مسئولان واحد امروزه دانشگاه آزاد اسلامي واحد آستارا مفتخر است كه به عنوان يك واحد دانشگاهي با درجه بسيار بزرگ به نسبت خود باشد .

اميد آنكه اين واحد آموزشي عالي بتواند با بهره گيري از پتانسيل هاي خوب استان و منطقه در انجام رسالت خطير خود كه همانا تربيت جوانان بروند اين مرز و بوم و بالا بردن استاندارد هاي كيفي و نيز خدمت به علم و دانش به عنوان خمير مايه اصلي حيات جامعه قدم هاي مؤ ثري بردارد و بر خود واجب مي دانيم تلاش بنيانگذار و مسئولين اين واحد دانشگاهي را سپاس گوئيم

 

منبع: سایت دانشگاه آزاد آستارا

آدرس سایت دانشگاه آزاد آستارا: iau-astara.ac.ir

بازدید:6,763بار , ارسال شده در : ۱۲ام آبان, ۱۳۸۹; ساعت : ۶:۵۲ ق.ظ
تعداد نظرات : ۰
آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد
جستجو
مدیریت
سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
www.kargan.ir
نیز در دسترس می باشد.
مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

شبکه های اجتماعی کرکان
تبلیغات
HTML
محبوب ترین مطالب
آرشیو ماهانه

برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید