نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۵ خرداد ۱۳۹۸
بازدید امروز : 129
بازدید دیروز : 1694
تعداد نظرات : 3436
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1798
کل بازدیدها : 930443
خروجی فید امروز : 8
ورودی گوگل امروز : 4
افراد آنلاین :7 نفر

 

این سند بسیار ارزشمند و افتخار آفرین تاریخی، بخشی از اعضاء اولین تشکل “انجمن فرهنگی” آبکنار مرکزی را در سال 1307 هـ ش (1928 میلادی) پس از تصویب آراء اکثریت اساسنامه آن بسبک قوانین کشور فرانسه در محوطه مدرسه خیام آبکنار نشان می دهد این انجمن فرهنگی : تقریباً همزمان با شهرهای رشت، انزلی،لاهیجان، غازیان، لنگرود، فومن، ماسوله، آستارا، سیاهکل و تالش : با موافقت آقای میرزا علی محمد خان پرتوی رئیس کل فرهنگ استان گیلان و آقای عرفانی رئیس فرهنگ بندرانزلی بنا به پیشنهاد موسسین این انجمن فرهنگی : آقایان صادق کوچیکپور مدیر مدرسه خیام و آقای حاج آخوند معاون مدرسه خیام آبکنار تاسیس و سازماندهی شد.

این عکس توسط چهره سرشناس و محبوب  آبکنار جناب آقای محمد علی پور موسی آبکنار بزرگ خاندان پورموسی در اختیار سایت  قرار داده و متعاقباً یادآور شدند که بیش از 50 % این اعضا شناسایی شده اند. توضیح اینکه شماره گذاری این عکس به روش ساده فلودیاگرام بمنظور کد رهگیری شناسایی بزرگواران در عکس میباشد. ( با کلیک روی عکس میتوانید شماره گذاریها را مشاهده نمائید)این رسانه(گاهنامه آبکنار) با کمک آقای پور موسی بزودی از شناسایی آنها پرده برداری کرده و به نظر بینندگان محترم خواهد رسید. از همگان انتظار دارد در راستای شناسایی دقیق افراد موجود در عکس با ما همکاری کنند.

تلفن آقای محمد علی پور موسی آبکنار : 09111481560  

  تلفن آقای ایرج طاهری آبکنار : 09118180295

 

منبع: گاهنامه آبکنار

بازدید:5,309بار , ارسال شده در : ۱۶ام شهریور, ۱۳۸۹; ساعت : ۹:۳۱ ق.ظ
تعداد نظرات : ۰
آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد
جستجو
مدیریت
سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
www.kargan.ir
نیز در دسترس می باشد.
مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

شبکه های اجتماعی کرکان
تبلیغات
HTML
محبوب ترین مطالب
آرشیو ماهانه

برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید