نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بازدید امروز : 1148
بازدید دیروز : 2472
تعداد نظرات : 3436
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1798
کل بازدیدها : 923102
خروجی فید امروز : 17
ورودی گوگل امروز : 7
افراد آنلاین :12 نفر

 

به گزارش خبرگزاري فارس از انزلي، محمدمهدي سلمان‌زاده پيش از ظهر امروز در جلسه منطقه آزاد انزلي، آشنايي رده‌هاي مديريتي با تهديدها و آسيب‌هاي امنيتي و به حداقل رساندن آن را از مهم‌ترين اهداف برگزاري چنين دوره‌هاي آموزشي عنوان كرد.
مشاور مديرعامل سازمان منطقه آزاد انزلي اظهار داشت: اين دوره‌ها پس از برآورد و بررسي نيازهاي آموزشي مديران سازمان در زمينه‌هاي حفاظتي، امنيتي و با بهره‌گيري از اساتيد مجرب برگزار شده و دوره‌هاي ديگري نيز تا پايان امسال در همين راستا برگزار مي‌شود.
به گفته وي احساس امنيت با ميزان پيشرفت و شكوفايي رابطه مستقيم دارد و به هر نسبت كه احساس امنيت افزايش يابد زمينه رشد و خلاقيت نيز افزايش پيدا مي‌كند.
سلمان‌زاده افزود: برگزاري دوره‌هاي آموزشي براي مشاغل با توجه به جايگاه سازمان منطقه آزاد در كشور و ارتباطات مديران آن در سطوح استاني، ملي و فراملي صورت گرفته است.
وي با اشاره به برگزاري دوره‌هاي قبلي كارگاه آموزشي امنيتي خاطرنشان كرد: تا‌كنون دو دوره كارگاه آموزشي درباره مهم‌ترين مسائل امنيتي كشور با موضوعات اهداف جمهوري اسلامي ايران، هنجارها و ارزش‌هاي اجتماعي برگزار شده است.
مديركل حراست سازمان منطقه آزاد انزلي نظام اداري مطلوب، كارآمد و پاسخگو را در گرو آموزش مبتني بر نيازهاي روزآمد و آينده محور اعلام كرد.
وي بيان داشت: برگزاري چنين دوره‌هاي آموزشي زمينه‌ساز افزايش سطح بينش، دانش و مهارت رده‌هاي مديريتي شده و افراد را با افق‌هاي جديدي در محيط دروني و بيروني كار خود و حوزه‌هاي مرتبط با آن آشنا مي‌كند.
سلمان‌زاده با تأكيد بر برگزاري دوره‌هاي آموزشي اظهار داشت: برگزاري دوره‌هاي آموزشي در حوزه‌هاي مختلف از طرف سازمان منطقه آزاد انزلي با هدف افزايش بهره‌وري اين سازمان انجام مي‌گيرد.
وي همچنين ايجاد تعهد و دلبستگي شغلي و تعالي عملكرد كاركنان را از ديگر اهداف برگزاري دوره‌هاي آموزشي مذكور عنوان كرد.
سلمان‌زاده اضافه كرد: موفقيت و كارآمدي سازمان‌ها در گرو تجهيز افراد به آخرين مفاهيم مربوط به دانش حرفه‌اي و مهارت‌هاي فني روز است.

بازدید:2,702بار , ارسال شده در : ۳ام شهریور, ۱۳۸۹; ساعت : ۵:۴۶ ب.ظ
تعداد نظرات : ۰
آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد
جستجو
مدیریت
سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
www.kargan.ir
نیز در دسترس می باشد.
مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

شبکه های اجتماعی کرکان
تبلیغات
HTML
محبوب ترین مطالب
آرشیو ماهانه

برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید