نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۶ فروردین ۱۳۹۸
بازدید امروز : 720
بازدید دیروز : 1253
تعداد نظرات : 3436
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1798
کل بازدیدها : 814124
خروجی فید امروز : 14
ورودی گوگل امروز : 7
افراد آنلاین :8 نفر

 

نخستین روز ماه مهر  ، یک مدرسه خیر ساز دیگر به مدارس انزلی افزوده شد.

این مدرسه توسط خانم مریم پاشایی معلم همیشگی این شهر که تا دیروز به بچه ها علم و امروز به ما انسانیت و ایثار و نوعدوستی می آموزد  ، به یاد خواهرش زنده یاد زهرا پاشایی ساخته شده است.

خانم مريم پاشايي دبير بازنشسته اهل انزلي و خير مدرسه ساز گفت : اين مدرسه به يادبود خواهرم زهرا پاشايي كه 36 سال براي تعليم و تربيت دانش آموزان اين مرز و بوم زحمت كشيد نوسازي شده است .   

وي خاطرنشان كرد: از مرحومه خواهرم خانه اي به ارث رسيده كه همه خانواده تصميم گرفته ايم اين خانه را نيز فروخته و در زمين كنار اين مدرسه سالن ورزشي و مكاني براي فعاليتهاي قرآني و رايانه اي بسازيم .

خانم مريم پاشايي اظهار داشت : از اين كه توانستم شاهد شادماني كودكان در اين مدرسه باشم بسيار خشنودم و اميدوارم فرصت اين را بيابم كه شادماني هاي كودكان اين كشور را افزون كنم .

در خاتمه مراسم مسئولان شهرستان و خانواده پاشايي بر مزار مرحومه زهرا پاشايي حاضر شده و به اداي احترام و قرائت فاتحه و نثار حلقه گل پرداختند.

رييس اداره آموزش و پرورش بندرانزلي در آيين افتتاح اين مدرسه با قدرداني و اهداي لوح سپاس به خانم مريم پاشايي از تلاشهاي ايشان و خانواده شان براي بازسازي اين مدرسه قدرداني كرد.

‘ اسماعيل بشارتي ‘ اظهار داشت : اين مدرسه قديمي كه از شناسنامه هاي آموزش و پرورش شهرستان و محل تدريس خانم پاشايي معلم بازنشسته نيكوكار شهرستان است با بيش از 100 ميليون تومان هزينه بازسازي شده است .

نوشته:گیتی بابایی
منبع : وبلاگ اخبار انزلی  anzalinews.blogfa
آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد

 • مریم گفته: ۱۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۳۰

  ترا خدا مدرسه ای تو لیسار روستای تخته که ما هلال احمری ها رفتیم دیدیم افتضاح شبیه لانه مرغ بودبه فکر باشید خیر عزیز

 • جستجو
  مدیریت
  سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
  www.kargan.ir
  نیز در دسترس می باشد.
  مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

  روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

  شبکه های اجتماعی کرکان
  تبلیغات
  HTML
  محبوب ترین مطالب
  آرشیو ماهانه

  برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید