نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۴ خرداد ۱۳۹۸
بازدید امروز : 550
بازدید دیروز : 1604
تعداد نظرات : 3436
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1798
کل بازدیدها : 929170
خروجی فید امروز : 12
ورودی گوگل امروز : 3
افراد آنلاین :3 نفر

 

بی شک هندوانه یکی از اصلی ترین و با سابقه ترین محصولات کشاورزی کشت شده در آبکنار است که با زندگی روزمره مردمان قرابتی خاص دارد ولی به علت عدم توجه کافی ، تاکنون اقدامی موثر جهت معرفی این محصول در منطقه صورت نگرفته است .
در این راستا شورای اسلامی با همکاری دهیاری آبکنار قصد دارد اولین نمایشگاه بزرگ هندوانه آبکنار را با هدف شناسایی محصول و هم چنین توانمندی بالقوه کشاورزان زحمتکش آبکناری در روز جمعه مورخه 16/04/1391 راس ساعت 00 : 19 لغایت 00 : 23 در محل ورزشگاه شهدای آبکنار واقع در ابتدای جاده ماهروزه برگزار نماید .
لذا بدینوسیله از همه مردم شریف و زحمت کش آبکنار دعوت می شود برای برگزاری هرچه باشکوه تر این جشنواره در محل برگزاری حضور بهم رسانند .

لازم به توضیح است :
1 – شرکت در این جشنواره برای عموم مردم آزاد است
2 – از آنجائیکه در روز جشنواره به بزرگترین هندوانه بعمل آمده ، جوائزی در نظر گرفته شده است لذا کلیه باغداران عزیز جهت شرکت در این مسابقه ، بزرگترین هندوانه خود را در روز برگزاری به هیات داوران جشنواره تحویل نمایند .
3 – علاوه بر موارد فوق برنامه های متنوع شاد هنری بسیاری توسط هنرمندان نام آشنا ، در روز جشنواره برای مردم شریف آبکنار تدارک گردیده است .

حضور پرشور شما باعث دلگرمی برگزار کنندگان و تداوم این جشنواره در سالهای آتی خواهد بود.

شورای اسلامی و دهیاری آبکنار

بازدید:2,665بار , ارسال شده در : ۱۰ام تیر, ۱۳۹۱; ساعت : ۱۰:۴۲ ب.ظ
تعداد نظرات : ۰
آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد
جستجو
مدیریت
سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
www.kargan.ir
نیز در دسترس می باشد.
مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

شبکه های اجتماعی کرکان
تبلیغات
HTML
محبوب ترین مطالب
آرشیو ماهانه

برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید