نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
بازدید امروز : 2505
بازدید دیروز : 2864
تعداد نظرات : 3436
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1798
کل بازدیدها : 919330
خروجی فید امروز : 16
ورودی گوگل امروز : 11
افراد آنلاین :4 نفر

 

به گزارش خبرگزاري فارس از صومعه‌سرا، غلامحسين دولتي در جلسه كميته امداد اين شهرستان با اشاره به اهميت اجراي طرح ايتام و اكرام در كشور اظهار داشت: رسيدگي به وضعيت زندگي و زيرپوشش گرفتن افراد بي‌سرپرست به ويژه ايتام از سيره‌هاي نبوي است.
وي با بيان اينكه بهره‌گيري از آموزه‌هاي ديني و ياري رساني به قشر نيازمند و بي‌سرپرست از اعمال بزرگ و خداپسندانه است، افزود: اجر واقعي اين اعمال از پروردگار متعال گرفته مي‌شود.
دولتي يكي از صفات و مشخصه‌هاي روشن مومن را كمك به قشر نيازمند و در معرض آسيب اجتماعي عنوان كرد.
رئيس كميته امداد گوراب‌زرميخ مهم‌ترين بخش‌هاي اين ارگان را واحد اكرام خواند و بيان داشت: با استفاده از اين واحد در امر محروميت‌زدايي و كمك به ايتام خدمات سازنده و مفيدي به مردم گوراب‌زرميخ شده است.
وي با بيان اينكه در هر شرايط و زماني افراد به عنوان حامي مي‌توانند در طول سال از يك يا چند يتيم حمايت و سرپرستي كنند، خاطرنشان كرد: حاميان تنها با واريز ماهانه 10 هزار تومان در اين امر معنوي شركت كنند.
وي با اشاره به كمك‌هاي حاميان به ايتام در بخش گوراب‌زرميخ اظهار داشت: احداث چهار واحد مسكوني براي ايتام بي‌خانمان، تهيه جهيزيه براي ايتام نوعروس، احداث پنج سرويس بهداشتي در قسمت‌هاي مختلف و پرداخت هزينه درماني سه يتيم بيمار در بخش گوراب‌زرميخ از جمله عمليات كمكرساني حاميان بوده است.
به گفته دولتي امسال 19 يتيم با كمك هزينه افراد حامي و خير به بارگاه علي‌ابن موسي‌الرضا (ع) براي زيارت اعزام شده‌اند.
وي هزينه اجراي پروژه‌ها و برنامه‌ها را 454 ميليون و 306 هزار و 500 ريال از طرف خيران عنوان كرد.
رئيس كميته امداد گوراب‌زرميخ صومعه‌سرا با اشاره به اجراي طرح ايتام و اكرام اين منطقه خاطرنشان كرد: امسال 187 يتيم در بخش گوراب ‌زرميخ با مشاركت 429 حامي تحت حمايت قرار گرفتند.
وي ادامه داد: از اين تعداد حامي بالغ بر يك ميليارد و 377 ميليون و 667 هزار ريال كمك نقدي دريافت شد كه براي رفاه حال ايتام هزينه شده است.
دولتي مجموع كمك‌هاي نقدي و غيرنقدي از طرف حاميان به ايتام در سال جاري را يك ميليارد و 831 ميليون و 973 هزار و 500 ريال در بخش گوراب‌زرميخ اعلام كرد.

 

منبع : فارس نیوز

آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد

 • h.d گفته: ۲۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۶

  بنام خدا ، باتوجه به فرمایشات رئیس کمیته امداد امام ( ره ) شهر گوراب زرمیخ وزحمات ایشان در خصوص کمک به محرومان ، از مردم شریف و شهید پرور شهرستان و مسئولین محترم تقاضا میگردد به گورا زرمیخ توجه بشتر داشته باشند چون این منطفه از نظر عمرانی – درمانی – بهداشت – فرهنگی – اقتصادی دچار آسیب هستند .

 • بی نام گفته: ۲۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲

  گوراب زرمیخ درواحد طرح ایتام کارهای زیادی کرده اند جادارد مسولین از مسول این واحد تقدیرکنند

 • جستجو
  مدیریت
  سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
  www.kargan.ir
  نیز در دسترس می باشد.
  مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

  روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

  شبکه های اجتماعی کرکان
  تبلیغات
  HTML
  محبوب ترین مطالب
  آرشیو ماهانه

  برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید