نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۱ فروردین ۱۳۹۸
بازدید امروز : 82
بازدید دیروز : 906
تعداد نظرات : 3436
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1798
کل بازدیدها : 806095
خروجی فید امروز : 5
ورودی گوگل امروز : 2
افراد آنلاین :1 نفر

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،در آستانه چهاردهمین سالروز ملی صادرات ، تصویب و اجرای قانون تجارت را نیازمند زمان بیشتری دانست.

حسن خسته‌بند نیز در این رابطه به شبکه اطلاع رسانی بازرگانی ایران گفت: مجلس شورای اسلامی باید با کمیسیون اقتصادی و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری، همکاری کرده تا بتوان قانون تجارت را تا پایان این دوره به پایان رساند.

نماینده مردم بندرانزلی تصریح کرد: برای حمایت از صادرکننده باید راهکارهایی را ارائه داد تا انگیزه لازم برای تداوم و افزایش فعالیت‌های آنها در این حوزه فراهم شود.

خسته‌بند در خصوص مراحل انجام شده قانون تجارت در مجلس اذعان داشت: قانون تجارت در قالب بخش نامه، مراحل مفیدی را پشت سر گذاشته و با توجه به حساسیت موضوع  تصویب آن نیازمند زمان بیشتری است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای آنکه قانون تجارت به موفقیت برسد باید از تجارب کشورهای مختلف و نیز صادرکنندگان موفق استفاده مفید شود.

منبع :سایت  سازمان بازرگانی گیلان

بازدید:3,089بار , ارسال شده در : ۲۳ام مهر, ۱۳۸۹; ساعت : ۴:۲۷ ب.ظ
تعداد نظرات : ۰
آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد
جستجو
مدیریت
سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
www.kargan.ir
نیز در دسترس می باشد.
مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

شبکه های اجتماعی کرکان
تبلیغات
HTML
محبوب ترین مطالب
آرشیو ماهانه

برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید