نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
بازدید امروز : 239
بازدید دیروز : 7263
تعداد نظرات : 3465
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1798
کل بازدیدها : 2155613
خروجی فید امروز : 8
ورودی گوگل امروز : 0
افراد آنلاین :2 نفر
WELCOME TO Vilage Karkan Bandar_E Anzali

 

ارسال  مطلب توسط آقای محمد ابراهیم   خداخواه  از کارکنان کمیته امداد رضوانشهر گیلان

در روز شنبه مصادف با دهم ماه مبارک رمضان کمیته امداد امام خمینی (ره) رضوانشهر پیرو برنامه های انجام شده برای اطعام مددجویان تعداد 700 نفر از خانواده بزرگ امداد را در مسجدجامع رضوانشهر با حضور مسئولین ادارات شهرستان (ائمه جمعه محترم رضوانشهر و پره سر)فرماندار محترم، بخشداران محترم، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه پاسداران و سایرمسئولین و حامیان مورد پذیرائی قرار دادند. قابل ذکر است در مورخه 02/06/89 مصادف باسیزدهم ماه مبارک رمضان مراسم افطاری ایتام با حامیان محترم (250 نفر) در مسجد جامع رضوانشهر و همچنین در مورخه 04/06/89 مصادف با پانزدهم ماه مبارک رمضان سالروز ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) تعداد 1300 نفر در مسجد غریب بنده رضوانشهرو مسجد صاحب الزمان پره سر افطار و اطعام خواهند شد . در ادامه برنامه در مورخه 14/06/89 مصادف با بیست و پنجم ماه مبارک رمضان تعداد 700 نفر از روزه داران عزیز در مسجد جامع رضوانشهر پذیرائی خواهند شد. مضاف بر اینکه طی هماهنگی بعمل آمده برنامه افطاری درروستاها نیز با همکاری هیئت امنا،دهیاریها و شورای اسلامی روستاها نیز انجام خواهد شد .یکی دیگر از برنامه های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان با تأسی از سیره و روش نبوی و ا ئمه اطهار سرکشی و همنشینی و دلجوئی از خانواده های تحت پوشش در قالب مفتاح الجنه  است که با حضور مسئولین شهرستان و خیرین و حامیان انجام میشود که با همکاری مسئولین محترم نسبت به حل مشکلات و کمبودات آنان در حد توان و امکانات اقدام میشود .

 دیگر از برنامه های ماه مبارک رمضان ،توزیع و جمع آوری کیسه همیان مولا در سطح شهر و بسته احسان کشاورز در روستا است که پس از جمع آوری از افراد متمکن و توا نا در بین خانواده های نیازمند توزیع میگردد . در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه مردم عزیز مسئولین محترم ادارات و خیرین گرامی تقاضا میشود در تحقق برنامه ها امداد را یاری نموده و کمکهای بی دریغ خود را به این سمت هدایت نمایند .

 

در مورخه ۰۲/۰۶/89  مصادف با  سیزدهم ماه مبارک رمضان  با مشارکت همکاران شاخه وحامیان و خیرین شهرستان رضوانشهر  که اکثر ا  از مسئولین شهرستان هستند  و  همچنین باحضور یکی از خیرین شهرستان بندرانزلی جناب آقای لهراسب امانی  تعداد 300 نفر همراه ایتام با حضور معاونت محترم مشارکتهای مردمی و معاونت محترم حمایت و سلامت خانواده  ومسئولین شهرستان اطعام و پذیرایی گردید  و از کل هزینه انجام شده  مبلغ  4500000  ریال راهمکاران امدادشاخه رضوانشهر مساعدت نمودند . لذا کمیته امداد آمادگی دارد در جهت اطعام نیازمندان و  خانواده های  تحت پوشش بویژه ایتام عزیز با حمایت و پشتیبانی حامیان محترم  وخیرین عزیز  اقدامات شایسته را  مبذول دارد.

 

در ادامه برنامه اطعام مددجویان  تحت حمایت و ایتام  ،  در روز پنجشنبه مورخه   04/06/1389مصادف با پانزدهم  ماه مبارک رمضان سالروز میلاد خجسته کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی ( علیه السلام )  با همت  و  همکاری افراد خیر و نیکوکار شهرستان  ، طی یک مراسم معنوی در بقعه غریبنده رضوانشهر و مسجد حضرت صاحب الزمان (عج ) پره سر تعداد بیش از 1300 نفر از ایتام و نیازمندان اطعام خواهند شد .ضمنا برنامه های افطاری و اطعام نیازمندان در طول ماه مبارک رمضان توسط این نهاد استمرارخواهد داشت . امید است عزیزان خیر و متمکن در این امر کمیته امداد را یاری نمایند.

 

 

درتاریخ 04/06/1389 برابر با پانزدهم ماه مبارک رمضان کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان رضوانشهر  با دعوت از فرماندار محترم شهرستان رضوانشهر جناب آقای مهندس بامدادومعاونت محترم فرمانداری مهندس رضایی نسبت به اهداء کمک هزینه جهیزیه به تعداد 10 نفر ازنو عروسان تحت حمایت اقدام نمود  در این مراسم  آقای پور محمدی ریاست  محترم کمیته امدادرضوان شهر گزارشی از فعالیت این نهاد درخصوص آموزشهای لازم  دراین زمینه و هزینه های آن  به شرح ذیل بیان داشتند 

1-اهداء کمک هزینه جهیزیه به تعداد 128 نفر به مبلغ  000/000/640 ريال در سال 88

2-اهداء کمک هزینه ازدواج مجدد به تعداد 4 نفر  به مبلغ 000/000/12 ريال در سال 88

3-هدیه ازدواج پسران به تعداد 48 نفر  به مبلغ 000/000/72 ريال در سال 88

4-هزینه آموزش نوعروسان درکلاسهای آموزشی   به مبلغ   000/000/6ريال در سال 88

5-اهداء کمک هزینه جهیزیه به مناسبت روز زن به تعداد 8نفر به مبلغ 000/000/40ريال در سال  89 در کانون رهپویان

6-اهداء کمک هزینه جهیزیه به تعداد 10 نفر به مبلغ 000/000/50 با حضور فرماندار محترم  ،معاونت فرمانداری و آقای لطیفی در محل امداد رضوان شهر  در پانزدهم رمضان  1389

7- هزینه آموزش نو عروسان در کلاسهای آموزشی به مبلغ 000/100/1 ريال

 

در تاریخ  04/06/1389  برابر با پانزدهم ماه مبارک رمضان  در راستای اطعام خانواده بزرگ امداد رضوانشهر با حضور فرماندار محترم شهرستان رضوانشهر  جناب اقای مهندس بامداد  ، معاونت محترم فرمانداری جناب آقای رضایی ، بخشدار محترم مرکزی ، امام جمعه محترم و معزز  وسایرمسئو لین محترم ادارات و نهادهای شهرستان رضوانشهر و همچنین باحضور رئیس محترم اداره درمان کمیته امداد جناب آقای اکبر پور نسبت به اطعام تعداد 1300 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد بصورت همزمان  در مسجد غریب بنده  رضوانشهر و صاحب الزمان (عج ) پره سر اقدام نمود .

 

 

««عملکرد کمیته امداد رضوانشهر در سال 88 را از اینجا دانلود کنید »»

 

 

شماره حساب طرح اکرام و ایتام کمیته امداد امام خمینی رضوانشهر:

بشماره حساب 1344313103  نزد بانک ملت شعبه رضوانشهر .

شماره حساب کمکهای مردمی کمیته امداد رضوانشهر:

 بشماره حساب 81427  نزد بانک تجارت شعبه رضوانشهر. 

 

جهت آشنائی بیشتر از عملکرد کمیته امداد رضوانشهر میتوانید به وبلاگ کمیته امداد رضوانشهر به آدرس ذیل مراجعه فرمائید.

آدرس: کمیته امداد امام خمینی (ره) رضوانشهر    emdadrezvan.blogfa.com

آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد

 • محمد ابراهیم خداخواه گفته: 20:46 - 2010/08/29

  بسیار ممنون و سپاسگذار از زحمتی که میکشید و مطالب منو در سایت خودتون گذاشتین . موفق و موید باشید دوست گرامی

 • مدیر سایت گفته: 21:28 - 2010/08/29

  با سلام
  جناب آقای محمد ابراهیم خداخواه:
  احتراما انتخاب شایسته و بجای جنابعالی به عنوان کارمند نمونه کمیته امداد رضوانشهر که از نیروهای متعهد و متخصص میباشید و اخلاق اسلامی و منش شما همواره زبانزد دوستان و همکاران می باشد را تبریک عرض نموده، و برای شما آرزوی موفقیت روزافزون را از خداوند متعال مسألت نموده و امیدوارم شاهد تحولات چشمگیر در سطح کمیته امدادخصوصا در شهرستان رضوانشهر باشیم.
  مدیریت سایت کرکان بندرانزلی

 • در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی یا گیلکی تایپ کنید.
  • نظرات در ارتباط با همین مطلب باشد در غیر اینصورت از « فرم تماس با مدیریت » استفاده کنید.
  • «مدیر سایت» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور یم.
  • نظرات پس از تأیید مدیریت سایت منتشر می‌شود.  جستجو
  مدیریت
  سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
  www.kargan.ir
  نیز در دسترس می باشد.
  مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

  روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

  شبکه های اجتماعی کرکان
  تبلیغات
  HTML
  محبوب ترین مطالب
  آرشیو ماهانه

  برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید