نویسندگان
تبلیغات
کد HTML تبلیغ
بازدید از سایت
امروز : ۴ مهر ۱۳۹۹
بازدید امروز : 528
بازدید دیروز : 3369
تعداد نظرات : 3466
تعداد مطالب امروز :0 عدد
تعداد مطالب : 1797
کل بازدیدها : 2322691
خروجی فید امروز : 11
ورودی گوگل امروز : 0
افراد آنلاین :6 نفر
WELCOME TO Vilage Karkan Bandar_E Anzali

ان الذينَ قالو رَبنا الله ثم استقامو تتنزل عليهم الملئكة إلا تخافو و لا تحزنو و أبشرو با الجنة التي كنتم توعدون نَحن اولياؤكم في الحيوة الدنيا و في الآخرة ولكم فيها ما تشتهي انفسكم و لكم فيها تدعون.

آنان كه گفتند پروردگار ما خدا است و آنگاه بر آن استقامت كردند ، برايشان فرشتگان رحمت فرود می آيند ، (وقت مرگ) و به آنان می گويند : مترسيد و اندوه بخود راه ندهيد و مژده تان باد به آن بهشتی كه بشما وعده ميدادند.

« فصلت ، آيات 30 و31 »

 

 

· خدايا : هنگامی اين نوشته را به عنوان وصيت می نويسم كه بار سنگين گناه بر قلبم سنگينی می كند ، می دانم كه من شايسته شهادت « يعنی راه سرخ مردان پاك و مجاهدان جانباز » نيستم ، اما به لطف و عظمت بی كرانت و بخشايش بی اندازه ات اميدوارم.

· خدايا : من می دانم كه نمی دانم اما لا اقل اين را می دانم كه فضای رختخواب برايم تنگ و مردن در آن بسی ننگ آور برايم خواهد بود.

· خدايا : خودت گفتی هر كس مرا بخواهد پيدا می كند و هر كه پيدايم كرد عاشقم ميشود و هر كه عاشقم شد عاشقش می شوم و هر كه را عاشق شدم او را می كشم و هر كه را كشتم خون من ميشود و هر كه خون من شد ، خونبهايش می شوم.

· ای خدای بزرگ : زمانی به دنبالت گشتم ، پيدايت كردم ، عاشقت شدم ، آيا لياقت اينكه خون تو باشم و تو خونبهايم را دارم؟

· خدايا : می دانم كه غبار سياه گناهان گذشته ام مانع از رسيدن اين درد دلم با تو می شود ، اما باز اميدوارم ، قطره ای از دريای بيكران الطافت بر ما بريز.

· و اكنون شمای ای دريای خروشان ملتها : امروز چشم دشمنان داخلی و خارجی به شماست ، شياطين تمام امكانات برای بر انداختن اين جمهوری اسلا می به كار گرفته اند ، امروز چشم انقلابيون جهان از اريتره تا فلسطين و فيليپين ، افغانستان ، ليبی و الجزاير و مصر و عراق ، عربستان سعودی و آفريقای جنوبی و … و حتی رنگين پوستان آمريكا و غير مسلمانان ايرلندی به شماست. شما و ما در وفور نعمت بوده وهستيم و خود نمی فهميم و در دريا بدنبال آب می گرديم.

امروز پس از هزارو چهارصد سال رهبری نصيبمان شده كه قدرت و عظمتی شگرف و ايمان و خلوصی عظيم در او جمع است ، اگر قدر اين نعمت را ندانيم دچار غضب خدائی خواهيم شد.

مملكتی كه در طول بيش از 50 سال خراب كرده اند انتظار درست شدن فی الفور را نداشته باشيد گرچه در عرض اين سه سال به اندازه پنجاه سال كار شده است. اين انقلاب را فقط خدا حفظ كرده است ، با اين همه مشكلات كمتر كشوری در وضع عادی خواهد توانست خود را نگه دارد ، امروز اين تحول را در جوانان ببينيد كه برای شهادت صف بسته اند و عاشقانه گريه می كنند ، در دنيای كفر و بی دينی كه انسان در اسارت ماشين به سر ميبرد و جهل و فساد پر زرق و برق آنان را درخود غرق كرده است ، در دوره ای كه جوانان ساير كشورها در ترياها و سالنهای حشيش كشی و در دانسينگها لول می خورند اينجا صف ايثار بسته شده است و بنيان مرصوص عاشقان الله را می بينيم كه رجعت به فطرت خويش كرده و حماسه های خون و شرف را رقم می زنند كه در تاريخ ثبت خواهد گرديد.

· و شما ای مردم : اگر از دشمنان اسلام نيستيد از دوستان احمق نباشيد ، از دسته بازيها و گروه بازيها بپرهيزيد و براي هر مسئله جارو جنجال راه نياندازيد كه جان شيران وسگان از هم جداست ، متحد جانهای خداست.

· و شما خواهران : كه با تحول بنيادی زير سنگر پر صلابت حجاب قرار گرفته ايد اين اسلحه را كه شرف و عصمت و سلاح و صلاح تان است به هيچ قيمتی از دست ندهيد. سر منشا اصلاح جامعه انسان است ، پس خود را بسازيد و مبارزه را از درون با نفس خود شروع كنيد كه دشوارترين مبارزاتی ست كه هر كس از آن سر بلند بيرون آيد پيروز خواهد بود.

· و اما پدر و مادر : كه با از دست دادن يك فرزند وپدرم يك فرزند وبرادرش غم سنگينی بر چهره شان نشست ، ميگويم كه برايم گريه نكنيد ، چون گريه برای آنانی ست كه به مرگ طبيعی مرده اند ، اما شهادت برای انسان تحول است. هر چند غروب است از يك نشئه اما طلوعی درخشنده در نشستی ديگر را به همراه دارد ، اگر با گريه سبك می شويد بگرييد اما مبادا كه از ناله تان دشمنان اسلام شاد گردند.

· ای اجتماعات : می دانم كه بعد از چند ماه من از خاطرتان خواهم رفت من نوعی مهم نيستم اما اسلام و راه و آن آئينی را كه ما برای آن به شهادت رسيده ايم فراموش نكنيد.

و بدانيد که ما راه سهل را در پيش گرفتيم ، دشواری راه برای شما مانده است که در نبرد و جهاد اکبر ستيز کنيد.

· و باز هم مادرم را می گويم : كه من امانتی بودم از جانب خدا كه به وی پيوستم و به ياد خدا باشيد كه قلبها را آرامش می بخشد.« الا بذكر الله تطمئن القلوب »

« متن نوشته شده ساعت حدود 10 شب در يكی از مقرهای سپاه پاسداران در شهر تازه آزاد شده بوكان كه صدای تير اندازی از بالای ساختمان طبق معمول هر شب شنيده می شود »

۲۹/۸/۱۳۶۰

قطره ای از دريای بيكران شهيدان راه حق و حقيقت : حسن طلوعی

جسم و تن و روان ما بر باد رفتنيست       اين رسم و راه ماست كه بر ياد ما ندنيست

 

منبع: وبلاگ شهید طلوعی کلویر

آرشیو مطالب
ارسال نظر جديد
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی یا گیلکی تایپ کنید.
  • نظرات در ارتباط با همین مطلب باشد در غیر اینصورت از « فرم تماس با مدیریت » استفاده کنید.
  • «مدیر سایت» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور یم.
  • نظرات پس از تأیید مدیریت سایت منتشر می‌شود.جستجو
مدیریت
سایت کرکان بندرانزلی با دامنه
www.kargan.ir
نیز در دسترس می باشد.
مرحوم تقی کرکانی خان قدیم کرکان

روستای کرکان در منطقه جلگه ای و در کنار جاده کپورچال-آبکنار واقع شده دارای نسق 85 ساله (تاتاریخ 1363 شمسی)بوده و از نظر ثبتی جزء بخش 7 حومه انزلی و سنگ شماره 6 میباشد و مسافتش تا کپورچال 7 کیلومتر و تا انزلی 27 کیلومتر است . . .

شبکه های اجتماعی کرکان
تبلیغات
HTML
محبوب ترین مطالب
آرشیو ماهانه

برای اشتراک در خبرنامه کرکان ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید